Telefon Rehberi

MANİSA BAĞCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ İÇ HAT TELEFON REHBERİ

BÖLÜMÜTELEFONUADI SOYADIGÖREVİ
Santral0
Sekreter
118Toplantı Salonu 
122Konferans Salonu 
Yönetim102Akay  ÜNALMüdür
103Dr. Selçuk KARABAT
Müdür Yrd. Vkl.
​​​​Yetiştirme Tekniği Bölümü​107
Oğuzhan SOLTEKİN
Yetiştirme Tekniği Bölüm Başkanı
106Dr. Fadime ATEŞZiraat Yüksek Mühendisi
108Özen MERKENZiraat Yüksek Mühendisi​​

​110
M.Sacit İNAN​Ziraat Yüksek Mühendisi​

215Turcan TEKERZiraat Yüksek Mühendisi

209Dr. Fulya KUŞTUTANZiraat Yüksek Mühendisi

​226
​Bülent DOĞAN
​Laborant

226​Yılmaz ÖZTÜRK​İşçi​
Asma Islahı Bölümü105Metin KESGİNAsma Islahı Bölüm Başkanı
110Dr. Yıldız DİLLİZiraat Yüksek Mühendisi
210Dr. Simin ULAŞZiraat Yüksek Mühendisi
210Şermin ÇELİKZiraat Yüksek Mühendisi
209Ebru Toprak ÖZCANZiraat Yüksek Mühendisi

105Naci YILDIZZiraat Mühendisi

​215
Halil KAKÇI​Ziraat Teknikeri​
Tarım Ekonomisi Bölümü106Dr. Hülya  UYSAL
Tarım  Ekonomisi  Bölüm Başkanı
215​Dr. ​Şener UYSAL​​Ziraat Yüksek Mühendisi
Bitki Sağlığı ​​​Bölümü109Dr. Nurdan GÜNGÖR SAVAŞBitki Sağlığı Bölüm Başkanı
​202Dr. ​Serkan ÖNDER​​Ziraat Yüksek Mühendisi
109Esra ALBAZZiraat Yüksek Mühendisi
231​Soner ÇETİN​Laborant
Gıda Teknolojileri Bölümü108Dr.​Ali GÜLERGıda Teknolojileri Bölüm Başkanı
206Ahmet CANDEMİRGıda Yüksek Mühendisi
211​​Kadir Emre ÖZALTINGıda Yüksek Mühendisi​
211F.Belgin AŞIKLARBiyolog
Üretim ve İşletme Bölümü208Yüksel SAVAŞÜretim ve İşletme Bölüm Başkanı
212Ramazan  TURGUTZiraat Teknikeri

335Üretim Tesisleri -Sayalar 
336​​​Arazi Güvenlik
Laboratuvarlar225
Doku Kültürü Laboratuvarı

Dr. Simin ULAŞ

Şermin ÇELİK

​224Doku Kültürü Laboratuvarı
202Serkan ÖNDERZiraat Yüksek Mühendisi
202Fitopatoloji Laboratuvarı

​Dr. Nurdan GÜNGÖR SAVAŞ

Dr. Serkan ÖNDER


206Gıda Teknolojileri Lab.
Ali GÜLER
Ahmet CANDEMİR
231Fitopatoloji Laboratuvarı
Soner ÇETİN​
226
Toprak-Su-Yaprak Lab. (Örnek Kabul Yeri)​​Bülent DOĞAN​
226
Toprak-Su-Yaprak Lab. (Örnek Kabul Yeri)Yılmaz ÖZTÜRK
226
Toprak-Su-Yaprak Lab. (Toprak Hazırlık Birimi)Yılmaz ÖZTÜRK
 227Moleküler Lab. 
 203Fitopatoloji Lab. 
 230Entomoloji Lab. 
İdari ve Mali İşler402Muzaffer SAYARİdari-Mali İşler Şefi
403Aynur ŞAFAK
Genel Bütçe Muhasebe İşlemleri
403​Emine TELLİLERDöner Sermaye Muhasebe İşlemleri
213Ercan KURKUTSivil Savunma Uzmanı
125Mehmet TATLICIBilgi-İşlem Sorumlusu
406
Mustafa KARABULUTVeznedar

404M. Murad BÜYÜKBOSTANCIOĞLUİşçi Maaş İşlemleri

​404 
​Özgür ALTUN
Mutemet​
127Onur BÜYÜKYAPICISatın Alma Sorumlusu
400Dursun KAYAŞef​-Taşınır Kayıt Kontrol Yet.

406Hakan HARMANDALIİnsan Kaynakları
405G. İrem ARAÇ
İç Kontrol Sorumlusu
Yeme - İçme444Ümüs ACARKantin
205Tazegül DUMANLokal

 

Güvenlik – Satış Ofisi

 

154Ahmet DAŞDEMİR
Güvenlik
155Muzaffer ERGÜL
Satış Ofisi
310Üzüm Kesim – Tartım Yeri 
Destek Hizmetleri126Kütüphane 
128Fevzi ACARAtölye Şube Şefi
128İsmail HAMARATAraç Sevk İşlemleri
128Bekir YILMAZŞoför
157
Atölye

Tel: 0 236 211 10 71                        Faks: 0 236 211 10 72                           E-posta: manisa.bagcilik@tarimorman.gov.tr​

''