Personel Listesi

Yönetim

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Tevfik Turanlı tevfik.turanli@tarimorman.gov.tr 232 388 10 14 / 101 - 123 - 127 Mühendis Müdür
Ahmet Uğur Duru ahmet.duru@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 140 Mühendis Müdür Yardımcısı
Ekrem Kaya kayaekrem@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 155 Mühendis Teknik Koordinatör

Bitki Zararlıları Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Fatma Özsemerci fatma.ozsemerci@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 128 Mühendis Bölüm Başkanı
Dr. Ferhunde Özlem Altındişli ozlem.altindisli@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 129 Mühendis Araştırmacı
Dr. Mehmet Fatih Tolga mfatih.tolga@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 166 Mühendis Araştırmacı
Ümran Akkan umran.akkan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 135 Mühendis Araştırmacı
Özge Helvacıoğlu ozge.helvacioglu@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 134 Mühendis Araştırmacı
Neşe Keskin nese.keskin@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 209 Mühendis Araştırmacı
Dr. Tülin Kılıç tulin.kilic@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 130 Mühendis Araştırmacı
Yasemin Hacıalioğlu yasemin.hacialioglu@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 144 Mühendis Araştırmacı
Dr. Seher Tanyolaç seher.tanyolac@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 125 Mühendis Araştırmacı
Fatma Işık fatma.isik@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 152 Mühendis Araştırmacı
Dr. Dilek Turanlı dilek.turanli@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 156 Mühendis Araştırmacı
Erkan Yılmaz yilmazerkan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 159 Mühendis Araştırmacı
Şule İstek sule.istek@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 211 Mühendis Araştırmacı
Çetin Özkul cetin.ozkul@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 160 Biyolog Araştırmacı
Esmeray Ayhan esmeray.ayhan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 126 Mühendis Araştırmacı
Deniz Akpınar deniz.akpinar@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 208 Mühendis Araştırmacı
Rukiye Ernur Çiftçi rukiyeernur.ciftci@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 137 Tekniker Tekniker

Bitki Hastalıkları Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Dilek Poyraz dilek.poyraz@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 179 Mühendis Bölüm Başkanı
Dr. Barbaros Çetinel barbaros.cetinel@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 114 Mühendis Araştırmacı
Ayşe Uysal ayse.uysal@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 118 Mühendis Araştırmacı
Ramazan Gencer ramazan.gencer@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 103 Mühendis Araştırmacı
Dr. Nursen Üstün nursen.ustun@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 108 Mühendis Araştırmacı
Neziha Güven neziha.arslan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 109 Mühendis Araştırmacı
Ceyda Yüzbaşı ceyda.yuzbasi@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 206 Mühendis Araştırmacı
Damla Ertimurtaş damla.ertimurtas@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 210 Mühendis Araştırmacı
Dr. Serpil Erilmez serpil.erilmez@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 162 Mühendis Araştırmacı
Dr. Üftade Güner uftade.guner@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 181 Mühendis Araştırmacı
Sabriye Özdemir sabriye.ozdemir@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 119 Mühendis Araştırmacı
Dr. Tijen Taşkın tijen.taskin@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 163 Mühendis Araştırmacı
Gülcan Yıkılmazsoy gulcan.yikilmazsoy@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 122 Mühendis Araştırmacı
Güliz Tepedelen Ağaner guliz.tepedelen@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 164 Mühendis Araştırmacı
Ceren Cer ceren.karagoz@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 168 Mühendis Araştırmacı
Yeşim Eğerci yesim.egerci@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 169 Mühendis Araştırmacı
Gürkan Başbağcı gurkan.basbagci@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 113 Mühendis Araştırmacı

Biyolojik Mücadele Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Bilgin Güven bilgin.guven@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 139 Mühendis Bölüm Başkanı
Birol Mıhcı birol.mihci@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 178 Mühendis Araştırmacı
Yağmur Öykü Ardıç yagmuroyku.ardic@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 134 Mühendis Araştırmacı
Yasin Yılmaz yasin.yilmaz@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 157 Memur Laborant

İlaç Alet Toksikoloji ve Yabancı Ot Bölümü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Hakan Örnek hakan.ornek@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 142 Mühendis Bölüm Başkanı
Dr. Aydan Alev Burçak aydanalev.burcak@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 115 Mühendis Araştırmacı
Duygu Uysal duygu.uysal@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 131 Mühendis Araştırmacı
Dr. Öncül Kaangün Caner oncul.caner@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 117 Mühendis Araştırmacı
Bülent Turan bulent.turan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 112 Mühendis Araştırmacı
Dr. Yıldız Sokat yildiz.sokat@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 158 Mühendis Araştırmacı
Dr. Ümmügülsün Yıldız ummugulsun.yildiz@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 138 Biyolog Araştırmacı
Ufuk Çatıkkaş ufuk.catikkas@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 146 Mühendis Araştırmacı

Eğitim Yayım

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Sabriye Özdemir sabriye.ozdemir@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 119 Mühendis Birim Sorumlusu
Muharrem Atalay muharrem.atalay@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 132 Mühendis Eğitim ve Yayım

Döner Sermaye Saymanlığı

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ali Haydar Yundan alihaydar.yundan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 171 Memur Döner Sermaye Saymanı
Raziye Aydın raziye.aydin@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 200 İşçi Veznedar
Atilla Özcan atilla.ozcan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 154 İşçi Ambar Görevlisi

Bitki Kliniği

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ayşe Uysal ayse.uysal@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 118 Mühendis Birim Sorumlusu
Dr. Seher Tanyolaç seher.yanyolac@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 125 Mühendis Bitki Kliniği Sorumlusu
Fatma Işık fatma.isik@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 152 Mühendis Bitki Kliniği Sorumlusu
Betül Yasemin Akar byasemin.akar@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 197 Mühendis Numune Kabul Görevlisi
Hüsnü Erdenk husnu.erdenk@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 141 Kimyager Tahakkuk Görevlisi

İnsan Kaynakları ve Mali İşler

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Metin Usluaydemir metin.usluaydemir@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 170 Memur İnsan Kaynakları Sorumlusu
Ayşe Can ayse.can@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 184 Memur İnsan Kaynakları
İlhan Yıldız yildizilhan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 172 Memur Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Hakan Çetinkaya hakan.cetinkaya@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 145 İşçi Muhasebe Alım Satım Görevlisi
Ufuk Karakuş ufuk.karakus@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 190 İşçi Alım Satım Görevlisi

Ayniyat Saymanlığı

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ahmet Çalışkan ahmet.caliskan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 175 Memur Ayniyat Saymanı

Destek Bakım ve Onarım Hizmetleri

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Bülent Turan bulent.turan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 112 Mühendis Birim Sorumlusu
Engin Karagöz karagoz.engin@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 121 Memur Teknisyen
Fatma Ersoy ersoyfatma@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 185 Memur Laborant
Bülent Akuygur bulent.akuygur@tarim.gov.tr 232 388 00 30 / 106 İşçi Laborant
Aslı Karabalık asli.karabalik@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 105 Geçici İşçi İşçi
Rüya Akkaya ruya.akkaya@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 137 Döner Sermaye İşçisi İşçi
Şeyma Yılmaz seyma.bircan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 116 Döner Sermaye İşçisi İşçi
Sezen Mıhcı sezen.mihci@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 101 İşçi Sekreter
İnsaf Delikaya insaf.yos@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 120 İşçi Evrak Kayıt Görevlisi
Atilla Öztürk atilla.ozturk@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 187 İşçi Baş Aşçı
Fete Ahmet Dadak fete.ahmetdadak@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 187 İşçi Aşçı
Nurettin Daşdemir nurettin.dasdemir@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 183 Memur İşçi
Celal Yaşar celal.yasar@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 189 İşçi Baş Şoför
Ali Ünver ali.unver@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 189 Döner Sermaye İşçisi Şoför
Niyazi Cana niyazi.cana@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 189 Döner Sermaye İşçisi Şoför
Savaş Özcan savas.ozcan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 Döner Sermaye İşçisi İşçi
Süleyman Sermikli 232 388 00 30 / 189 Geçici İşçi Şoför
Hakan Kasap hakan.kasap@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 Tarım İşçisi Bahçe Sorumlusu
Murat Atatoprak murat.atatoprak@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 İşçi Bahçıvan
Yaşar Tozlu yasar.tozlu@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 İşçi Bahçıvan
Fırat Taştan firat.tastan@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 110 İşçi İşçi
Yaşar Demirayak yasar.demirayak@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 Geçici İşçi İşçi
Nizam Tabazik nizam.tabazik@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 Geçici İşçi İşçi
Emrah İpeksoy emrah.ipeksoy@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 Geçici İşçi İşçi
Yücel Karakurt yucel.karakurt@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 Geçici İşçi İşçi
Recep Diler recep.diler@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 165 Geçici İşçi İşçi
Tülay Sert tulay.sert@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 183 Döner Sermaye İşçisi İşçi
Gülcan Manas gulcan.manas@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 183 Döner Sermaye İşçisi İşçi
Merve Sever merve.sever@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 183 Döner Sermaye İşçisi İşçi
Nilgün Çetinkaya nilgun.cetinkaya@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 183 Döner Sermaye İşçisi İşçi

Sivil Savunma

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Aysel Karaman aysel.karaman@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 191 Sivil Savunma Uzmanı Sivil Savunma Sorumlusu
İsmail Özcan ozcan.ismail@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Hasan Çardak hasan.cardak@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Hacı Murat Çidem hacimurat.cidem@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Mehmet Sıddık Yolcu mehmetsiddik.yolcu@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Sinan Bulut sinan.bulut@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi
Basri Sarıkaya basri.sarikaya@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 182 Memur Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Bilgi İşlem

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Dr. Öncül Kaangün Caner oncul.caner@tarimorman.gov.tr 232 388 00 30 / 117 Mühendis Bilgi İşlem Sorumlusu
''