Üniversite ve Enstitümüz arasında imzalanan protokol gereği ve TAGEM Vizyon 2023 hedefleri doğrultusunda; Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Göksun Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Bölümü öğrencilerine teknik eğitim verilerek Enstitü laboratuvarlarımız ve sera üretim alanlarımız tanıtıldı.
Enstitü Araştırmacı personeli Ziraat Yüksek Mühendisi Dr. Halil Aytop, Dr. Remzi Uğur ve Dr. Esra Bulunuz Palaz tarafından enstitü bünyesinde yapılan Ar-Ge çalışmaları hakkındada bilgi alan öğrencilerin ayrıca soruları cevaplandırıldı.