T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim Halil SÖZMEN Ziyareti

Yayın Tarihi : 30.09.2022

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) Genel Müdür Yardımcısı Sayın Dr. İbrahim Halil SÖZMEN Enstitümüz Hamidiye yerleşkesinde bulunan Etçi Tavuk Yetiştirme ve Islahı bölümümüzü ziyaret ederek tescilli ilk ve tek yerli ve milli etçi tavuğumuz ANADOLU-T'nin ıslah, araştırma ve geliştirme çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Sonrasında Genel Müdür Yardımcımız Sayın Dr. İbrahim Halil SÖZMEN, Enstitümüzün Merkez Yerleşkesini ziyaret etti. Genel Müdür Yardımcımız, Enstitümüzün yöneticileri, bölüm ve birim başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Enstitümüzde yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Sayın Dr. İbrahim Halil SÖZMEN, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğünün Enstitülerle ilgili yapmayı planladıkları iyileştirme çalışmalarına yönelik bilgi verdi. Enstitü personelinin Enstitümüzün daha başarılı çalışmalar yürütebilmesine ilişkin önerilerini değerlendirdi.

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sayın Dr. İbrahim Halil SÖZMEN'e ziyaretinden ve gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.