T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

GİRESUN GÜNLERİ ile ULUSLARARASI AR-GE İŞBİRLİKLERİ FUARLARINA KATILDIK

Yayın Tarihi : 11.05.2017

27-30 Nisan 2017 tarihinde bu yıl 2. gerçekleştirilen “Giresun Günleri “ne katıldık. Ankara Atatürk Kültür Merkezinde “Turizm ve Kalkınma” odağında  gerçekleşen Fuarda Enstitümüz de stand açarak yaptığımız çalışmaları, yürüttüğümüz projeleri tanıttı. 


Yoğun ilgi gören Enstitü standımızı başta Başbakan Yardımcımız Sn.Nurettin CANİKLİ, Giresun Valisi Sn.Hasan KARAHAN,Giresun Mv. Sn. Cemal ÖZTÜRK ve Giresun Mv. Sn.Sabri ÖZTÜRK de ziyaret ettiler.


Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Sn.Necati TULGAR ve Bahçe Bitkileri Dairesi Başkanı Sn. Gökhan KIZILCI da Enstitümüzü yalnız bırakmadı.


Kurumumuzu temsilen Gıda Yük. Müh. Tuğba ER, Zir. Yük. Müh. Ebru GÜMÜŞ ve Zir. Yük. Müh. Özlem Boztepe fuarda yer aldı.


03-05 Mayıs 2017 tarihlerinde ise İstanbul Pullman  Kongre ve Fuar  Merkezinde düzenlenen  Uluslararası Ar-Ge İşbirlikleri  Zirvesi ve Fuarına da DOKA çatısı altında katılım sağlanarak pek çok Kurum ve Kuruluşla birebir görüşme imkanı sağlandı, fikir alış verişinde bulunuldu.


Fuara Kurumumuzu temsilen  Müd. Yard. Çiğdem BULAM KÖSE ,Gıda Yük. Müh. Tuğba ER , Zir. Yük. Müh. Ebru GÜMÜŞ ve Zir. Yük. Müh. Özlem Boztepe katıldı.