Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğünden, İdari İşler ve Koordinasyon Daire Başkanı Sayın Birol KARADOĞAN, Bahçe Bitkileri Araştırmaları Daire Başkanı Sayın Doç. Dr. Davut KELEŞ 16-17 Ekim 2023 tarihinde Enstitümüzü ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Araştırmacı personel ile yapılan toplantının ardından, Enstitümüzde Vizyon 23 Belgesi çalışmaları kapsamında düzenlenen “Proje Tanıtım Günleri” etkinliğine katılmışlardır.